STYCZEŃ W BIG BOOK CAFE. LITERACKIE HIMALAJE!

Początek roku w centrum innowacji literackich przy Dąbrowskiego 81 to spotkania z wybitną poezją i prozą, ze sztuką teatru i filmu, z interesującymi ludźmi pióra oraz tymi, którzy eksplorują najbardziej niedostępne miejsca na ziemi. Na scenie Big Book Cafe pojawią się m.in.: dziennikarka Agata Passent, poetka Julia Fiedorczuk i himalaista Leszek Cichy.

 Z głębin na szczyty

 Słynny nurek i himalaista opowiedzą – jeden na ekranie, drugi na żywo – o ciemnych i jasnych stronach swoich legendarnych wypraw.

W CZWARTEK, 16.01 – OBSERWATORIUM. CZŁOWIEK DELFIN. Pokaz filmu dokumentalnego o  Jacques’u Mayolu, jednym z najwspanialszych nurków głębinowych w historii. Zanurzymy się w oceanicznej głębi z człowiekiem, którego pasja i osiągnięcia zainspirowały legendarny „Wielki błękit”. Partnerem pokazu jest Against Gravity.

WE WTOREK, 21.01 – UWAGA: PREMIERA! GDYBY TO NIE BYŁ EVEREST… Leszek Cichy w rozmowie z Piotrem Trybalskim wspomina pierwsze w historii zimowe wejście na najwyższą górę świata – obrosły legendami wyczyn polskich himalaistów sprzed 40 lat. Partnerem premiery jest Wydawnictwo Literackie.

Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny.

Więcej…STYCZEŃ W BIG BOOK CAFE. LITERACKIE HIMALAJE!
Aktualności Mokotowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *