Komunikat MPWiK

Drodzy Mieszkańcy,
Informujemy, że w nocy z soboty na niedzielę z 12/13 września 2020 roku w godzinach 23:30-5:30 będą prowadzone niezbędne prace remontowe na sieci wodociągowej w Alejach Jerozolimskich na wysokości numeru 154. Przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość. Planowane prace remontowe wykonamy, aby poprawić niezawodność pracy sieci wodociągowej zasilającej obszar tzw. Pasma Pruszkowskiego.
Przed ich rozpoczęciem niezbędne będzie czasowe i krótkotrwałe zamknięcie przepływu wody w magistrali wodociągowej ułożonej w Alejach Jerozolimskich na odcinku ulicy Mszczonowskiej do torów kolejki Radomskiej.
Będzie to skutkowało obniżeniem ciśnienia wody w rejonie tzw. Pasma Pruszkowskiego (Pruszków, Piastów, Michałowice, Reguły, Opacz Kolonia) oraz w dzielnicy Ursus i Włochy w nocy z 12/13.09.2020 (z soboty na niedzielę) w godzinach 23:30-5:30. Dlatego też prosimy o ewentualne wcześniejsze zgromadzenie jej zapasów.
Jednocześnie informujemy, że na czas wykonanych prac zostaną dodatkowo uruchomione ujęcia zastępcze w Pruszkowie, Piastowie oraz w Dzielnicy Ursus.

Artykuł Komunikat MPWiK pochodzi z serwisu Pruszków.Komunikat MPWiK
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *