Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- XXII edycja

Od 26.09.2019 r. dzieci i młodzież z pruszkowskich szkół podstawowych rozpoczęła rywalizację w rozgrywkach sportowych prowadzonych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

CELE MIMS  :

• aktywne uczestnictwo dzieci i młodzieży w szkolnych i międzyszkolnych imprezach sportowych stanowiących kontynuację celów i zadań ogólnego wychowania fizycznego i zdrowotnego;
• popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród ogółu dzieci.

ZADANIA MIMS:

• poszerzenie procesu systematycznego szkolenia dzieci z uwzględnieniem ich rozwoju biologicznego;
• ocena gmin, powiatów i szkół, uczniowskich klubów sportowych działających w szkole;
• rozwój dyscyplin sportowych preferowanych na Mazowszu poprzez włączenie;
• dzieci do współzawodnictwa sportowego.

Poniżej szczegółowy harmonogram zawodów.

KATEGORIE :

Kategoria dzieci – rocznik 2007 i młodsi – Szkoły Podstawowe

  • biegi przełajowe– ( indywidualne – 800 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców);

  • sztafetowe biegi przełajowe – 10 x 800m dziewcząt i chłopców;

  • czwórbój LA dziewcząt i chłopców;

  • trójbój LA dziewcząt i chłopców (rocznik 2009 i młodsi)

  • pływanie drużynowe dziewcząt i chłopców (sztafety + biegi indywidualne);

  • gimnastyka dziewcząt i chłopców (rocznik 2007-2010);

  • tenis stołowy dziewcząt i chłopców;

  • badminton dziewcząt i chłopców;

  • unihokej dziewcząt i chłopców;

  • koszykówka dziewcząt i chłopców;

  • piłka nożna dziewcząt i chłopców;

  • piłka ręczna dziewcząt i chłopców;

  • piłka siatkowa dziewcząt i chłopców;

  • szachy;

  • narciarstwo biegowe

  • koszykówka 3×3 (rocznik 2008 i młodsi)

XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020
TERMINARZ ZAWODÓW –KATEGORIA DZIECI ROCZNIK 2008-2007

MIASTO

POWIAT

Lp.

Dyscyplina

Data i godzina

Miejsce

Data i godz.

Miejsce

1

Indywidualne biegi przełajowe dziewczęta i chłopcy

26.IX.2019r. godz. 10.00

Park Potulickich

2

Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta i chłopcy

4.X.2019r. godz. 10.00

Otrębusy

4.X.2019r. godz. 10.00

Otrębusy

3

Mini koszykówka dziewcząt

4.X.2019r. godz. 10.00

SP 3

5.XI.2019r.

Raszyn

4

Mini koszykówka chłopców

29.X.2019r. godz. 9.00

SP 3

godz. 9.00

5

Tenis stołowy dziewcząt

30.X.2019r. godz. 9.00

SP 8

6.XI.2019r.

Nadarzyn

6

Tenis stołowy chłopców

21.XI.2019r. godz. 9.00

SP 6

godz. 9.00

7

Pływanie dz. i chł.

22.XI.2019r. godz. 9.00

Kapry

29.XI.2019r.

Raszyn

SP 1 Brwinów

8

Unihokej dziewcząt

I.2020r.

SP 3

godz. 9.00

9

Unihokej chłopców

14.I.2020r. godz. 9.00

SP 3

29.XI.2019r.

SP 1 Brwinów

Michałowice

10

Piłka ręczna dziewcząt

15.I.2020r. godz. 9.00

SP 5

godz. 9.00

11

Piłka ręczna chłopców

29.I.2020r. godz. 9.00

SP 5

16.I.2020r.

Michałowice

12

Mini siatkówka dziewcząt

30.I.2020r. godz. 9.00

SP 8

21.I.2020r.

Nadarzyn

13

Mini siatkówka chłopców

27.II.2020r. godz. 9.00

SP 8

godz. 9.00

14

Piłka nożna dziewcząt

28.II.2020r. godz. 9.00

Boisko Orlik przy SP 2

22.I.2020r.

Raszyn

15

Piłka nożna chłopców

31.III.2020r. godz. 9.00

Boisko Orlik przy SP 2

godz. 9.00

16

Czwórbój La dz. i chł.

1.IV.2020r. godz. 9.00

MOS

27.II.2020r.

MOS

17

Trójbój la dz. i chł.

V.2020r.

MOS

godz. 9.00

Kategoria młodzieży – rocznik 2005-2006 – Szkoły Podstawowe

  • biegi przełajowe (indywidualne – 1000m dziewcząt, 1000m chłopców);

  • sztafetowe biegi przełajowe – 10x800m dziewcząt, 10x1000m chłopców

  • LA indywidualnie: dziewcząt i chłopców

  • pływanie dziewcząt i chłopców /sztafety + biegi indywidualne/

  • unihokej dziewcząt i chłopców;

  • tenis stołowy dziewcząt i chłopców;

  • badminton dziewcząt i chłopców;

  • koszykówka dziewcząt i chłopców;

  • piłka nożna dziewcząt i chłopców;

  • piłka ręczna dziewcząt i chłopców;

  • piłka siatkowa dziewcząt i chłopców;

  • szachy – zespoły mieszane

  • narciarstwo biegowe

  • siatkówka plażowa

  • koszykówka 3×3 (rocznik 2006)

XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020
TERMINARZ ZAWODÓW – KATEGORIA MŁODZIEŻ ROCZNIK 2006-2005

MIASTO

POWIAT

Lp.

Dyscyplina

Data i godzina

Miejsce

Data i godz.

Miejsce

1

Indywidualne biegi przełajowe dziewczęta i chłopcy

26.IX.2019r.

Park Potulickich

2

Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta i chłopcy

godz. 10.00

Otrębusy

4.X.2019r. godz. 10.00

Otrębusy

3

Piłka nożna dziewcząt

4.X.2019r. godz. 10.00

Boisko Orlik przy SP 2

17.X.2019r.

Raszyn

4

Piłka nożna chłopców

15.X.2019r. godz. 9.00

Boisko Orlik przy SP 2

18.X.2019r. godz. 9.00

Raszyn

5

Piłka koszykowa dziewcząt

16.X.2019r. godz. 9.00

SP 10

14X.2019R. godz. 09.00

MOS

6

Piłka koszykowa chłopców

23.X.2019r. godz. 9.00

SP 10

15.XI.2019r. godz. 09.00

MOS

7

Badminton dz. i chł.

24.X.2019r. godz. 9.00

16.X.2019r

Raszyn

8

Tenis stołowy dziewcząt

SP 8

29.XI.2019r.

godz. 9.00

Nadarzyn

9

Tenis stołowy chłopców

26.XI.2019r. godz. 9.00

SP 6

29.XI.2019r.

godz. 9.00

Nadarzyn

10

Pływanie dziewcząt i chłopców

27.XI.2019r. godz. 9.00

Kapry

16.I.2020 godz. 9.00

Raszyn

11

Unihokej dziewcząt

I. 2020r.

SP 5

08.I.2020 godz. 9.00

SP1 Brwinów

12

Unihokej chłopców

11.XII. 2020r. godz. 9.00

SP 5

09.I.2020 godz. 9.00

SP1 Brwinów

13

Piłka ręczna dziewcząt

12.XII. 2020r. godz. 9.00

MOS lub SP 5

2.III.2020 godz. 9.00

MOS

14

Piłka ręczna chłopców

23.I.2020r. godz. 9.00

MOS lub SP 5

3.III.2020 godz. 9.00

MOS

15

Piłka siatkowa dziewcząt

24.I.2020r. godz. 9.00

SP 10

93.III.2020 godz. 9.00

Nadarzyn

16

Piłka siatkowa chłopców

4.III.2020r. godz. 9.00

SP 10 ?

10.III.2020 godz. 9.00

Nadarzyn

17

La indywidualne dz. i chł.

5.III.2020r. godz. 9.00

MOS

Maj 2020

MOS

Artykuł Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- XXII edycja pochodzi z serwisu Pruszków.



Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- XXII edycja
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *