Ograniczenia funkcjonowania szkół

Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 października 2020 r, (Dz.U. z 2020, poz. 1870), od 24 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych poprzez wprowadzenie w klasach IV – VIII nauczania zdalnego z wykorzystaniem metod i technik nauki na odległość.
Na czas występowania epidemii COVID-19, Prezydent Miasta Pruszkowa powołał Zespół ds. monitorowania sytuacji w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Pruszków. W skład zespołu wchodzą przedstawiciele organu prowadzącego, wszyscy dyrektorzy placówek, przedstawiciele służb porządkowych i zarządzania kryzysowego. Najbliższa narada odbędzie się 26 października 2020 r.
Szczegóły organizacji nauki w szkołach przekazują Państwu dyrektorzy za pośrednictwem dzienników elektronicznych. Informacje dostępne będą również na stronach internetowych placówek. Za pośrednictwem tych kanałów dyrektorzy będą również informować Państwa o bieżącej sytuacji epidemicznej.
We wszystkich naszych działaniach, priorytetem pozostają kwestie bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie nawzajem, okazujmy życzliwość i wyrozumiałość i stosujmy się do rygoru sanitarnego. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby ten czas był jak najmniej uciążliwy.

Artykuł Ograniczenia funkcjonowania szkół pochodzi z serwisu Pruszków.Ograniczenia funkcjonowania szkół
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *