„PRUSZKOWSKI MŁODY FILMOWIEC!” – konkurs

Chyba wszystkim giną skarpetki. 🧦 Na pewno Tobie też❗️ Najczęściej znikają podczas prania, ale czy tylko wtedy❓ Wyobraź sobie, że zaginęła jedna z Twoich ulubionych skarpet. Wciągnęła ją pralka❓ Stała się nową zabawką Twojego kota lub psa❓ A może wyruszyła w podróż dookoła świata❓

To, jak będzie wyglądała historia Twojej zaginionej skarpetki i jakie przygody ją spotkają zależy tylko od Ciebie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa w wieku 6 – 15 lat do udziału w konkursie pn. „PRUSZKOWSKI MŁODY FILMOWIEC!”.

Zadaniem konkursowym jest nagranie filmu, nie krótszego niż 1 minuta i nie dłuższego, niż 8 minut, zatytułowanego „Zaginiona skarpetka”. Prześlij swoją pracę konkursową do 2 lutego 2021 do godz. 24:00 na adres zapisywis@miasto.pruszkow.pl, wpisując w tytule wiadomości: „Pruszkowski Młody Filmowiec”, a w treści maila podając dane uczestnika, tj. imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna prawnego, wiek dziecka.

Dla trzech laureatów konkursu przygotowaliśmy fantastyczne nagrody.

Kandydata można zgłosić poprzez formularz, który znajdziecie TUTAJ oraz przesyłając nagrany film na adres: zapisywis@miasto.pruszkow.pl. Sugerowana forma to transfer danych do przesyłania filmów.

Regulamin konkursu

Artykuł „PRUSZKOWSKI MŁODY FILMOWIEC!” – konkurs pochodzi z serwisu Pruszków.„PRUSZKOWSKI MŁODY FILMOWIEC!” – konkurs
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *