Pruszkowski Parkrun ma już 5 lat

W sobotę 9 listopada, odbędzie się podsumowanie pięciu lat istnienia cosobotniego cyklicznego biegu Parkrun w Pruszkowie (więcej informacji na stronie) i uhonorowanie najbardziej aktywnych uczestników.

Jak zwykle w sobotę o godz. 9.00, odbędzie się kolejne już 266. spotkanie w ramach cyklicznego biegu Parkrun w Parku Potulickich. Po biegu nastąpi podsumowanie całego sezonu 2018/2019.

Najbardziej aktywne i zaangażowane osoby, zarówno biegacze, jak i wolontariusze, otrzymają nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Pruszkowa. Promowane są nie tylko wyniki, ale również samo uczestnictwo i aktywność. Najważniejszą ideą Parkrunu jest to, aby uczestniczyło w nim jak najwięcej osób, aby nastąpiła aktywizacja mieszkańców Pruszkowa.

Udział w biegu nic nie kosztuje, wymagane jest jedynie wcześniejsze dokonanie rejestracji. Należy wydrukować i przynieść ze sobą indywidualny kod uczestnika. Rejestracja jest jednorazowa, dokonać jej można poprzez stronę Parkrun Polska

W naszym mieście pierwszy Parkrun został zorganizowany 8 listopada w 2014 r. Od tej pory uczestnicy zbierają się co tydzień w każdą sobotę w Parku Potulickich i biegają na pięć kilometrów. Dla uczestników nie ma wymówek… bieg organizowany jest przez cały rok! Biegacze spotykają się by móc zwiększyć poziom endorfin w swoich organizmach. Pruszkowski Parkrun jest fantastycznym wydarzeniem, bo można poznać nowych ludzi i zacząć weekend w świetnym, sportowym stylu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym biegu z okazji piątej rocznicy!
Do zobaczenia w sobotę 9 listopada o godz. 9.00 podczas Parkrun Pruszków!

Informacje:
Wydział Ochrony Środowiska

Artykuł Pruszkowski Parkrun ma już 5 lat pochodzi z serwisu Pruszków.Pruszkowski Parkrun ma już 5 lat
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *