Test on-line: Stop smog dla klas 1-8

Smog nie jest nowym zjawiskiem, warto jednak pamiętać, jakie niesie ze sobą zagrożenia. Pył jest szczególnie niebezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży i dorosłych, którzy cierpią na choroby układu oddechowego i krwionośnego. Może powodować zaostrzenie astmy czy chorób alergicznych skóry. Pył zawiera maleńkie cząstki, które bez problemu docierają do górnych dróg oddechowych i płuc.

Stan jakości powietrza w Pruszkowie w okresie grzewczym nie zawsze jest na zadowalającym poziomie. Wierzymy, że edukacja i propagacja informacji na temat zdrowego powietrza, znacznie przyczyni się do jego polepszenia.

Zapraszamy wszystkich uczniów pruszkowskich szkół podstawowych: klasy 1-3 oraz 4-8 do wzięcia udziału w teście on-line. Dla chętnych dzieci przygotowaliśmy 15 pytań oraz atrakcyjne nagrody! Przewidywany czas rozwiązania testu to 20 minut.
Do testu można podejść tylko raz 🙂.
Warunkiem uczestnictwa w teście jest założenie indywidualnego konta (profilu) na stronie miasta Pruszkowa. Konto (profil) musi być odzwierciedleniem danych dziecka (imię i nazwisko).

Zapraszamy w sobotę 14 listopada w godzinach 10:00 – 20:00.
Wyniki testów opublikujemy na stronie miasta Pruszkowa w poniedziałek 16 listopada 2020 o godzinie 12.00.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się.

 

Artykuł Test on-line: Stop smog dla klas 1-8 pochodzi z serwisu Pruszków.Test on-line: Stop smog dla klas 1-8
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *