Ukradli z firmy telefony i schowali w kratce wentylacyjnej

Policjanci z Michałowic zatrzymali czterech pracowników firmy, którzy z magazynu ukradli telefony. Ich pracodawca straty oszacował na 12 tysięcy złotych.

Kilka dni temu na komisariat policji w Michałowicach zgłosił się pracownik firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu elektronicznego. Podejrzewał, że jeden z pracowników prawdopodobnie kradnie telefony komórkowe. Funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego Ukraińca. Jednak dalsze śledztwo doprowadziło stróży prawa do kolejnych podejrzanych.

Policjanci zatrzymali kolejnych trzech Ukraińców w wieku 25 lat i 30 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono kradziony telefon, a dwa kolejne schowano w kratce wentylacyjnej budynku, w którym mieszkali. Czwarty telefon dobrowolnie oddał 25-latek, który dostał telefon na przechowanie.

21-latek, 25-latek i 30-latek usłyszeli zarzut dokonania kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Czwarty z nich został przesłuchany w charakterze świadka na okoliczność przechowania telefonu. Wszyscy przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karze. Telefony wróciły już do właściciela.

Ukradli z firmy telefony i schowali w kratce wentylacyjnej
Pruszków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *