Zapisz się na prelekcję „Koronawirus czy koronakryzys”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie w ramach realizacji projektu obywatelskiego Seniorada IV Centrum serdecznie zaprasza mieszkańców Pruszkowa 60+ na prelekcję „Koronawirus czy koronakryzys, czyli o zdrowiu w czasie epidemii”. Zapisy 21.09.2020r. telefonicznie lub przez wrzucenie karteczki z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu  do skrzynek w CAL, ul. Jasna 3, lub w SDK, ul. Hubala 5. Liczba miejsc ograniczona.
Prelekcja odbędzie się 30.09.2020r., o godz. 13, w SDK, ul. Hubala 5. Prowadzi dr hab. prof. Mariola Wolan-Nowakowska. Ze względu na koronawirusa terminy mogą ulec zmianie.

Wszelkie informacje dotyczące projektu Seniorada IV Centrum(w tym Regulamin) do uzyskania w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Jasna 3, Pruszków, tel. 22 728 44 97 lub 502 602 991, cal@mopspruszkow.pl, cal1@mopspruszkow.pl, www.mopspruszkow.pl, zakładka Projekty Obywatelskie – zajęcia dla seniorów.

Seniorada IV Centrum-  inicjatywa społeczna, utworzona w ramach Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa 2020 i finansowana ze środków tego budżetu. Realizator: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

 

Artykuł Zapisz się na prelekcję „Koronawirus czy koronakryzys” pochodzi z serwisu Pruszków.Zapisz się na prelekcję „Koronawirus czy koronakryzys”
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *