Zastępcy prezydenta Miasta Pruszków

Beata Czyżewska
Absolwentka UW. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Informatyki dla nauczycieli, Zarządzania Oświatą oraz Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego. Wieloletni wychowawca i nauczyciel pruszkowskich placówek edukacyjnych.

Doradca metodyczny z zakresu bibliotek szkolnych i technologii informacyjno komunikacyjnych. Ekspert w obszarze wdrażania cyfrowych platform edukacyjnych i kształcenia na odległość. Konsultant i szkoleniowiec w samorządowej placówce doskonalenia nauczycieli.

Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych, programów i różnorodnych form doskonalenia zawodowego dla kadry dydaktycznej, głównie w obszarach tworzenia nowoczesnego środowiska nauczania opartego na innowacyjnych metodach i technologiach.

Autorka publikacji branżowych dla środowiska oświatowego.

W kadencji 2014 – 2018 przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu i vice przewodnicząca Komisji Rozwoju, Funduszy i Integracji Europejskiej Rady Miejskiej w Pruszkowie. Od grudnia 2018 r. pełni funkcje Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Prywatnie córka, żona i mama syna studenta. Szczęśliwa posiadaczka kota.

Pruszków jest miastem w którym się urodziłam i wychowałam. Łączą mnie z nim silne więzy: rodzina, znajomi i przyjaciele, oraz byli uczniowie i ich rodzice. Myśl o młodym pokoleniu od lat przyświeca mojej pracy zawodowej. Daje mi nieustanną satysfakcję i siłę do działania w obszarze zmian na lepsze. Podobne zaangażowanie chcę włożyć w dalszą służbę na rzecz naszej lokalnej społeczności”.

Konrad Sipiera

Konrad SipieraAbsolwent administracji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Licencjonowany zarządca nieruchomości. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Nieruchomościami.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży sprzedaży, gdzie nauczył się nie tylko realizować wyznaczone cele, ale przede wszystkim reagować na potrzeby innych. Od 2014 roku pracował w branży nieruchomości, gdzie zajmował się m.in. wsparciem w segmencie sprzedaży, zakupie i komercjalizacji nieruchomości handlowych dla funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów prywatnych oraz współpracą z największymi sieciami handlowymi w zakresie poszukiwań lokali i dużych powierzchni do wynajęcia. Zdobyte w pracy zawodowej umiejętności i doświadczenie zaowocowały otworzeniem własnej działalności w branży nieruchomości.Od grudnia 2018 r. pełni funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Prywatnie wolny czas spędza aktywnie z żoną Agnieszką i synami Janem i Mateuszem.

Pruszków to moje miejsce na ziemi. Tu się urodziłem, wychowałem, założyłem rodzinę i wybudowałem dom. Wiem, że dla rozwoju mojego Miasta kluczowe znaczenie mają dobrze przemyślane i sprawnie zrealizowane inwestycje. Uważam, że u podstaw wszelkiej działalności publicznej jest człowiek. Szacunku do drugiego człowieka, zrozumienia jego potrzeb i prowadzenia dialogu nauczyli mnie moi kochani rodzice”.

<

Artykuł Zastępcy prezydenta Miasta Pruszków pochodzi z serwisu Pruszków.Zastępcy prezydenta Miasta Pruszków
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *