Kandydaci na radnych Mokotowa spotkają się z mieszkańcami Sadyby

Kandydaci na radnych Mokotowa spotkają się z mieszkańcami Sadyby

Mieszkańcy starej Sadyby będą mogli poznać kandydatów na radnych dzielnicy Mokotów w swojej okolicy. Portal Sadyba24.pl i Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba organizują z nimi spotkanie.

Portal Sadyba24.pl i Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba zapraszają mieszkańców Miasta-Ogrodu SADYBA na spotkanie z osobami startującymi w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. Spotkanie z kandydatami na radnych dzielnicy Mokotów odbędzie się w sobotę, 13 października w godzinach 11.00-13.00 przy ul. Jodłowej 19b.

 Chcemy poznać plany i poglądy osób kandydujących do Rady Dzielnicy Mokotów z okręgów 4. i 5. obejmujących Miasto-Ogród SADYBA. Zapytać jak odnoszą się do kwestii istotnych dla mieszkańców naszego terenu.

Organizowane przez nas spotkanie będzie miało dwie części:

  1. Panel, podczas którego kandydaci z list trzech dużych, znanych i od dawna aktywnych komitetów wyborczych (Koalicja Obywatelska – tj. Platforma Obywatelska, Nowoczesna), Prawo i Sprawiedliwość oraz Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie) będą odpowiadać na te same pytania dotyczące głównie Miasta-Ogrodu SADYBA zadawane przez moderatorów, tj. Andrzeja Łokaja (wydawcy portalu Sadyba24.pl) i Sławomira Nałęcza (wiceprezesa zarządu Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Miasto-Ogród Sadyba).

  2. Sobodna dyskusja, podczas której na pytania zebranych mieszkańców będą odpowiadać wszyscy obecni na sali kandydaci na radnych Dzielnicy Mokotów z okręgów 4. i 5. obejmujących Miasto-Ogród SADYBA.

W panelu wezmą udział (w kolejności alfabetycznej):

  • Joanna Dembowska – Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska (okręg 4)

  • Jacek Grzeszak – Komitet Wyborczy Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie (okręg 4)

  • Robert Kotański – Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska (okręg 5)

  • Oskar Skoczeń – Komitet Wyborczy Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie (okręg 5)

  • Radosław Sosnowski – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (okręg 4)

  • Witold Wasilewski – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (okręg 5)Kandydaci na radnych Mokotowa spotkają się z mieszkańcami Sadyby
Aktualności Sadyba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *