Okrężna bliżej remontu

Okrężna bliżej remontu

Kolejna po Goraszewskiej ważna ulica starej Sadyby może zyskać wkrótce nowe oblicze. W wyniku przetargu powstaje właśnie dokumentacja do remontu ulicy Okrężnej.

Do końca listopada ma powstać dokumentacja projektowo-kosztorysowa remontu ul. Okrężnej na odcinku od ul. Powsińskiej do ul. Zdrojowej. Urząd dzielnicy Mokotów rozstrzygnął właśnie przetarg na wykonawcę dokumentacji.

Zwycięskie Biuro Projektowe VIAE Kazimierz Krzemiński już obecnie pracuje nad planami wymiany nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów, zatok postojowych i odwodnienia.  Dokumentacja ma powstać dla dwóch odcinków niezależnie: od Powsińskiej do Żegiestowskiej i od Żegiestowskiej do Zdrojowej.  Gotowe plany pozwolą dzielnicy Mokotów szybko ogłosić przetarg na wykonanie remontu i przeprowadzić ten remont ze środków bieżących.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że na pierwszy rzut do remontu ma trafić odcinek od Powsińskiej do Żegiestowskiej. Prawdopodobny termin wykonania to najbliższe miesiące.

Plany remontu Okrężnej stanowią niespodziankę. Na wielokrotnie podnoszone przez mieszkańców Sadyby wnioski o remont chodników przy bliźniaczej ulicy Orężnej poprzednie i obecne władze dzielnicy Mokotów odpowiadały dotąd, że nie mają środków na przebudowę tej ulicy.Okrężna bliżej remontu
Aktualności Sadyba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *