Ostatni weekend z remontem Powsińskiej

Ostatni weekend z remontem Powsińskiej

W ten weekend do remontu idzie wschodnia nitka Powsińskiej na odcinku między św. Bonifacego a Gołkowską (w kierunku centrum). To czwarty i ostatni etap remontu arterii dzielącej na pół starą Sadybę.

Prace potrwają od piątku, 20 lipca, godz. 22.00 do poniedziałku, 23 lipca do godz. 04.00. Remont wyłączy z ruchu zaówno jezdnię na wspominanym kierunku jak i skrzyżowania: z ulicami św. Bonifacego i Gołkowską.

Z ulic Okrężnej, św. Bonifacego (od strony ul. Jana III Sobieskiego) i Idzikowskiego będzie można skręcić tylko w prawo – w kierunku Wilanowa. Z kolei jadący ul. Powsińską od strony Wilanowa będą mogli dojechać tylko do ul. Okrężnej i tutaj będą musieli skręcić. Na czas robót połączenie z ul. Powsińską straci ul. Limanowskiego. Wyjazd z ul. Gołkowskiej i św. Bonifacego zapewniony będzie ulicami Statkowskiego i Augustówka do ul. Nałęczowskiej. Objazd zamkniętego odcinka ul. Powsińskiej zostanie poprowadzony ulicami: Nałęczowska – Jana III Sobieskiego – al. Witosa. Przejścia dla pieszych będą zamykane naprzemiennie.

Autobusy linii: 108, 131, 172, 180 i 189 (tylko w kierunku krańca Metro Wilanowska, Dw. Centralny, Ch Blue City, Chomiczówka, Os. Górczewska) pojadą objazdem ulicami Nałęczowską i Jana III Sobieskiego. Linie 159 i 162 dojadą ul. Powsińską do przystanku Gołkowska i w kierunku krańców Ch Blue City i Targówek pojadą ulicami: św. Bonifacego – Jana III Sobieskiego – al. Witosa – Czerniakowska. Linia 164 będzie kursowała ul. św. Bonifacego do krańca Stegny. Autobusy linii: 185, 187 oraz nocnych N33 i N83 (tylko w kierunku krańców Gwiaździsta/ Ursus-Niedźwiadek/ Dw. Centralny) pojadą ul. Jana III Sobieskiego i al. W. Witosa. W sobotę i niedzielę (21 i 22 lipca) na ulice wyjedzie linia zastępcza Z64 kursującą na trasie: EC SIEKIERKI – Augustówka – R. Statkowskiego – Gołkowska (zawrotka przed granicą prac) – Gołkowska – R. Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.Ostatni weekend z remontem Powsińskiej
Aktualności Sadyba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *