Sadyba znów bez siłowni

Sadyba znów bez siłowni

Hasło „zostańwdomu” zbiera żniwo. Dziś sieć CityFit poinformowała, że zamyka swoją siłownię w Sadyba Best Mall.

Pierwszy dzień odmrażania centrów handlowych przyniósł wiadomość o zamknięciu siłowni w Sadyba Best Mall. W komunikacie prasowym sieci CityFit czytamy:

„Właściciele klubu robili co w ich mocy, aby zachować dla Was to miejsce. Walczyli o nie mimo, że klub od dłuższego czasu nie osiągał zakładanych wyników finansowych. Do pewnego momentu byli w stanie akceptować taką sytuację, wierząc, że to miejsce z czasem rozwinie się tak, jak inne kluby działające pod szyldem CityFit. Niestety okres, w którym z powodu epidemii klub nie może normalnie funkcjonować, przyczynił się do dalszego spadku jego rentowności.

Jednocześnie chcemy z całą mocą podkreślić, że sytuacja dotyczy tylko tego klubu. Pozostałe kluby działające pod szyldem CityFit są gotowe na ponowne otwarcie w terminie zgodnym z wytycznymi administracji rządowej.”

Klienci sieci otrzymali możliwość utrzymania karnetu i korzystania z pozostałych siłowni sieci.

Wiadomość o zamknięciu lokalu sieć CityFit trzymała w tajemnicy do ostatnich chwil. Jeszcze dziś, o godz. 11.00 Michał Mróz, prowadzący grupę na Facebooku #SilowniaWSadybaBestMall, otrzymał od sieci uspokajający wpis: „Klub na Sadybie jest aktualnie w trakcie gruntownego odświeżania. Absolutnie nie planujemy jego zamykania ani jakichkolwiek innych klubów CityFit w najbliższej przyszłości.” Po poznaniu prawdy, prowadzący grupę nie krył rozgoryczenia. – CityFit jeszcze kilka godzin temu na czacie i w prywatnej wiadomości (załączone zdjęcie) twierdziliście, że klub w Sadyba Best Mall jest remontowany. Teraz wysyłacie maila, że klub zamknięty. Wszystkich Klientów tak okłamujecie, czy tylko tych co już płacą za Wasze karnety? – pyta sadybiański fan fitnessu.

Niepokojące sygnały o możliwej likwidacji pojawiły się na portalu społecznościowym już 1 maja. Administrator grupy na Facebooku zauważył wtedy, że zdjęto banery reklamowe i szyldy przed centrum handlowym. Inny internauta dodał, że zniknęły także okleiny drzwi z logotypami przed samym wejściem do lokalu. Klubowicze aktywni na grupie uważali, że jest to związane z dezynfekcją lub konserwacją, inni że z likwidacją. Nikt nie potrafił jednak wskazać oficjalnego potwierdzenia dla domysłów o zamknięciu lokalu.

Siłownia Cityfit rozpoczęła działalność w tym miejscu 1 marca 2019.Sadyba znów bez siłowni
Aktualności Sadyba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *