Hotel dla psów Warszawa

Naszą ofertę domowego hotelu dla psów kierujemy przede wszystkim do ludzi, którzy dzięki przemianom w naszym kraju i wymaganiom współczesnego życia często wyjeżdżają i podróżują. Chcemy pomóc tym właścicielom zwierząt, którzy szukają pomocy w opiece nad swoimi pupilami.

Zapraszamy do naszego domu z ogrodem położonego kilkanaście kilometrów od granic Warszawy, między rzekami Świder i Mienia, gdzie otacza nas Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz lasy celestynowskie.

Powierzenie opieki nad ulubionym zwierzęciem, członkiem rodziny, to kwestia dużego zaufania okazanego przez jego właściciela.

Oferujemy profesjonalne przygotowanie: wiedzę na temat zachowania zwierząt, umiejętność nawiązywania z nimi kontaktu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach czy pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.
Współpracujemy z doskonałymi weterynarzami i szkoleniowcami.

Petsitter Warszawa
Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach i kursach dla opiekunów zwierząt oraz instruktorów tresury. Uzyskaliśmy status opiekuna rekomendowanego przez portal www.petsitter.pl (licencjonowany opiekun zwierząt). Kurs COAPE – Szkoła dla psów umożliwia nam lepszą współpracę z podopiecznymi w codziennych sytuacjach.

ul.Letniskowa 7a
05-462 Pęclin
woj. mazowieckie, powiat otwocki,
(dawny adres: Pęclin 78, 05-462 Wiązowna)

tel. 694 195 168

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *