Rajd Barbórka zagości również w Nowej Stacji

W pierwszy piątek miesiąca w Pruszkowie będziemy gościć odcinek specjalny Rajdu Barbórka. Kierowcy zmierzą się na ulicach Pruszkowa oraz na parkingu Nowej Stacji. W czasie niezwykłego wyścigu samochody rajdowe pokonają wjazd ślimakowy i przeszkody na parkingu znajdującym się na dachu galerii. Wstęp na OS rozgrywany na ulicach Pruszkowa jest bezpłatny.

To jednak nie koniec atrakcji: W centrum Nowa Stacja w dniach 1 i 2 grudnia w godz. 12:00-19:00 przed wejściem głównym stanie symulator dachowania. Skorzystać z niego może każdy. Jest tylko jeden warunek. Należy okazać paragon za zakupy w jednym ze sklepów w Nowej Stacji – wartość minimalna zakupów to 50 zł (w przypadku zakupów dokonanym w supermarkecie Carrefour 80 zł)

To jednak nie koniec. – Dla osób, którym te atrakcje nie zapewnią odpowiedniego poziomu adrenaliny, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są: wejściówki na kolejne odcinki Rajdu, przejazd po pruszkowskim odcinku specjalnym z zawodowym kierowcą rajdowym. Zasady konkursu znajdziecie na naszym fanpage’u, a informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu w naszym wydarzeniu na Facebooku: Rajd Barbórki w Nowej Stacji – zachęcają przedstawiciele Nowej Stacji.

Artykuł Rajd Barbórka zagości również w Nowej Stacji pochodzi z serwisu WPR24.pl.Rajd Barbórka zagości również w Nowej Stacji
Aktualności Pruszków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *