VI edycja konkursu „Perły Mazowsza”

Perły Mazowsza to nagrody przyznawane ludziom przedsiębiorczości, kultury oraz sportu i turystyki. Ich celem jest integracja lokalnej społeczności z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami.

Ideą przyświecającą akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych oraz wydarzeń organizowanych a także najpopularniejszych sportowców, klubów, trenerów w regionie.

Najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone. Pula nagród, która zostanie rozdana wśród mieszkańców powiatów piaseczyńskiego, grodziskiego i pruszkowskiego to 35 000 zł. Wystarczy, że zgłosisz kandydata i uzasadnisz to zgłoszenie w ciekawy sposób. Kandydaci będą rywalizowali o nagrody łącznej wartości 48 000 zł.

Kategorie dla VI edycji konkursu: 

– PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Udział w konkursie Perły Mazowsza mogą wziąć podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne. Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą firmę do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek. Laureaci w kategorii „Perła Przedsiębiorczości 2021” otrzymają otrzymają czek o wartości 1000 zł netto. Więcej informacji pod linkiem.

– PERŁA KULTURY
W tej części wyróżnione zostanie wydarzenie kulturalne (np. akcje plenerowe, festiwale, konkursy). Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić wydarzenie kulturalne, piknik, imprezę plenerową, festyny, konkursy i uważasz, że to wydarzenie zasługuje na specjalne wyróżnienie. Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą wydarzenie do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek. Laureaci w kategorii „Perła Kultury 2021” otrzymają czek wartości 500 zł netto na produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.Więcej informacji pod linkiem.

– PERŁA SPORTU I TURYSTYKI
W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca bądź ofertę turystyczną mogą wziąć udział promotorzy sportu, kluby lub drużyny sportowe, sekcje sportowe jak i również trenerzy oraz miejsca, dania lokalne, oferty turystyczne. Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą sportowca lub ofertę turystyczną do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek. Laureaci w kategorii „Perła Sportu 2021” otrzymają czek o wartości 500 zł netto na produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem. Laureaci gminnych nagród powalczą o tytuł Perły Sportu i Turystyki Powiatu, która otrzyma czek o wartości  2 000 zł. Więcej informacji pod linkiem.

Dzisiaj mija termin (15 grudnia 2021 r. godz. 23:59) aby wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Spotkanie Kapituły odbędzie się (16 – 22 grudnia 2021 r.) Najciekawsze uzasadnienie zgłoszenia zostanie nagrodzone.VI edycja konkursu „Perły Mazowsza”
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *