Wydarzenia kulturalne w lutym 2022 w MOK “KAMYK”

Przedstawiamy repertuar wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury “MAMYK”.

20.01.2022/czwartek/ do 04.02.2022/piątek/

Wystawa „Przemysłowy Pruszków” autorstwa Wioletty Prusinowskiej

Miejsce: Foyer I piętro

ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków 05-800

Młoda artystka i studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Edukacja Artystyczna. W Pruszkowie mieszka od urodzenia i to właśnie tutaj stawiała pierwsze kroki w swoim rozwoju artystycznym. Teraz pragnie przedstawić serię prac pt. „Przemysłowy Pruszków”. Jest to cykl ośmiu obrazów wykonanych farbami akrylowymi na płótnach. Malunki te przedstawiają przemysłową część rodzinnego miasta autorki, które są przefiltrowane przez jej wyobraźnię i doświadczenia związane z tym miejscem. Możemy podziwiać na nich współczesną infrastrukturę przemysłową Pruszkowa, gdzie nie brakuje również elementów charakterystycznych dla dawnych fabryk.

Wstęp bezpłatny.

20.02.2022/niedziela/ godz. 12:00

Poranek Teatralny dla dzieci

„Detektyw Szkiełko na tropie” – w wykonaniu Teatru Itakzagramy

Miejsce: Sala Widowiskowa CDK

ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków 05-800

Detektyw Szkiełko to utytułowany tropiciel przestępców, poszukiwacz zaginionych przedmiotów i osób oraz rozwiązywacz najtrudniejszych nawet zagadek. Jednakże nawet on potrzebuje czasem pomocy w śledztwie – pomocy młodych, bystrych i szybkich umysłów, które potrafią połączyć najbardziej niepowiązane ze sobą fakty! Tym razem zajmiemy się zaginięciem… czego lub kogo, o tym zadecyduje Publiczność. Zbierzemy od Was przyniesione przez Was przedmioty, które będą mieć wielkie znaczenie dla śledztwa, a potem wspólnie pomożemy Detektywowi Szkiełku rozwiązać kolejną sprawę w jego karierze.

To spektakl dla każdego, w kim drzemie żyłka detektywa – niezależnie od wieku! Nie może Was zabraknąć!

Spektakl rekomendujemy widzom od 4 roku życia.

Sprzedaż biletów (10 zł od osoby) od 7 lutego 2022 od godz. 09:00 na stronie internetowej www.mok-kamyk.pl/biletyWydarzenia kulturalne w lutym 2022 w MOK “KAMYK”
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *