Dzielnica Mokotów wyprzedaje perły w koronie. Sadyba – duże działki, atrakcyjne lokalizacje

Dzielnica Mokotów wyprzedaje perły w koronie. Sadyba - duże działki, atrakcyjne lokalizacje

Dzielnica skończyła z zapowiedziami – tym razem naprawdę sprzedaje. I to od razu cztery domy!

Gratka dla chętnych do zamieszkania na Sadybie. Dzielnica Mokotów chce sprzedać w przyszłym roku kilka willi, zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach starej Sadyby. Wśród nich zupełnie nowe adresy, których nie było w wykazach gminnych domów na sprzedaż.

Z projektu przyszłorocznego budżetu dzielnicy Mokotów, który został przekazany do zaopiniowania radnym dzielnicy, wynika, że na wolny rynek trafią w 2017 aż cztery nieruchomości ze starej Sadyby. To byłe domy komunalne, z których dzielnica wyprowadziła lokatorów.

Najdroższa nieruchomość przeznaczona do sprzedaży to kamienica przy Okrężnej 7 z 1000-metrową działką i 167-metrowym domem. Za ten adres wzdłuż przedwojennego ciągu handlowego (na parterze mieści się sklep spożywczy Carrefour Express) trzeba będzie zapłacić wyjściową cenę 2 milionów złotych.

Druga pod względem ceny jest nieruchomość przy Ojcowskiej 4. To dom, a właściwie barak o powierzchni 195 metrów. Prawdziwa wartość leży jednak w działce. Ta liczy aż 1338 metrów. Cena wyjściowa: 1,9 miliona złotych.

Najbardziej ekskluzywną lokalizację z czterech nieruchomości oferuje połówka bliźniaka w ciągu eleganckich przedwojennych domów z wapienia między Placem Rembowskiego i Powsińską. Przy Okrężnej 34 znajdziemy 122 metrów powierzchni mieszkalnej i aż 710 metrów gruntu.  Za tak prestiżowy adres i wielkość działki cena wydaje się bardzo atrakcyjna. To równo milion złotych.

Wreszcie czwarta nieruchomość – Zakręt 11. Zupełnie nowy adres na liście gminnych nieruchomości do sprzedaży. Dom znajduje się na samym końcu kameralnej, nieprzelotowej uliczki Zakręt. Jeśli komuś nie przeszkadza niedzielne bicie dzwonów z pobliskiego kościoła, znajdzie tu prawdziwe zacisze – dom o powierzchni 142 metrów kwadratowych, na działce o wielkości 392 metrów. Cena – okrągły milion.

Cztery nieruchomości ze starej Sadyby to jedyne domy z zasobu gminnego, które trafią na rynek w przyszłym roku. W sumie w 2017 dzielnica Mokotów spodziewa się uzyskać z ich sprzedaży co najmniej 5,9 miliona złotych. Kolejne domy z gminnych zasobów mieszkaniowych na Sadybie czekają ze sprzedażą aż wyjaśni się ich stan prawny, a ostatni lokatorzy opuszczą zajmowane mieszkania.


Dzielnica Mokotów wyprzedaje perły w koronie. Sadyba – duże działki, atrakcyjne lokalizacje
Aktualności Sadyba

Firmy z Warszawy

  • Niepubliczne przedszkole w Warszawie (Włochy, Ursus) jest prywatną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy, realizującą nową Podstawę Programową określoną przez MEN. Przedszkole znajduje się w pobliżu dzielnic Włochy i Ursus. Prywatne przedszkole w Warszawie PICCOLO to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuje się ono bezpiecznie, z radością poznaje świat i zawiera pierwsze przyjaźnie. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 7:00-18:00. Przedszkole Piccolo znajduje się w Warszawie dzielnice Włochy, Ursus https://www.piccolo.waw.pl/ Przedszkole zapewnia: Profesjonalną kadrę pedagogiczną pełną troski i oddania, która w szczególności dba o to aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpiecznie i radośnie. Kadra pedagogiczna ciągle doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza. Rodzice są sprzymierzeńcami i sojusznikami w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego. Codziennie 4 posiłki : smaczne, urozmaicone i świeże. Bogatą ofertę zajęć Realizację nowatorskich metod wychowawczo-dydaktycznych Opiekę specjalistów (logopeda, psycholog) Codzienne wyjście na świeże powietrze – hartowanie młodych organizmów Organizowanie imprez okolicznościowych (Dzień pieczonego ziemniaka, pasowanie na przedszkolaka, urodziny, itp.) Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat do 6 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.. Przedszkole dla dzieci z autyzmem https://www.piccolo.waw.pl/przedszkole-dla-dzieci-niepelnosprawnych

  • Nasza firma DDD oferuje pełny zakres usług związanych z zabezpieczeniem obiektów przed szkodnikami, dezynfekcją i deratyzacją. Chronimy obiekty przed gryzoniami, owadami latającymi i biegającymi oraz szkodnikami magazynowymi. Wykonujemy zabezpieczenia przed gniazdowaniem i bytowaniem ptaków oraz zabiegi dezynfekcji. Wpływ drobnoustrojów, insektów oraz gryzoni żyjących w naszym otoczeniu może być szkodliwy dla zdrowia i być przyczyną wielu chorób i schorzeń. Szkodniki oddziałują negatywnie na organizm człowieka powodując wiele zaburzeń. Często drobnoustroje mogą być przyczyną zatruć, dolegliwości oraz niebezpiecznych alergii, a w wielu sytuacjach mogą stać się zarzewiem epidemii. W związku z tym obecność insektów i gryzoni może spowodować ciężkie schorzenia. Szczury i myszy przenoszą liczne bakterie i inne szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Dlatego tak ważne jest profesjonalne zwalczanie szkodników mogących zagrozić zdrowiu ludzi. Nasi specjaliści zajmują się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. DDD Usługi kierujemy głównie do dużych klientów biznesowych. Dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja dotyczy w różnym stopniu dużych przedsiębiorstw produkujących i przetwarzających żywność. Z usług DDD korzystają magazyny produktów spożywczych, zakłady przemysłowe, spółdzielnie mieszkaniowe i zarządcy nieruchomości, przedsiębiorcy, którzy prowadzą małe restauracje, bary, stołówki. W naszej ofercie znajdują się m.in: Ozonowanie pomieszczeń https://dalmyt.com.pl/ozonowanie-pomieszczen/ Fumigacja gazowanie https://dalmyt.com.pl/fumigacja-gazowanie/ Dezynsekcja https://dalmyt.com.pl/dezynsekcja/ Dezodoryzacja https://dalmyt.com.pl/dezodoryzacja/ Deratyzacja https://dalmyt.com.pl/deratyzacja/ Zamów usługi DDD tutaj https://dalmyt.com.pl/uslugi-ddd/

  • Historia naszej firmy sięga roku 1992. Pojawiliśmy się wówczas na rynku jako pierwsza profesjonalna firma cateringowa w Polsce. Pomimo dynamicznie zmieniających się standardów oraz prężnie działającej konkurencji, pozostaliśmy jednym z kluczowych liderów branży cateringowej. Od początku działania firmy, naszym celem jest przygotowywanie doskonałych potraw oraz tworzenie niezapomnianych przyjęć. Pomagają nam w tym wykwalifikowani kucharze, profesjonalni kelnerzy oraz kompetentni pracownicy biura. Czuwając nad najwyższą jakością potraw, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Gwarantowana świeżość, pewne pochodzenie produktów oraz kunszt przygotowania pozwalają osiągnąć nam wyśmienity smak oraz nowatorski wygląd serwowanych potraw. To wszystko sprawia, że tworzymy prawdopodobnie najlepszy catering w Warszawie. Catering Warszawa https://party.com.pl/Agencja Cateringowa Party Sp.z o.o. ul.Rakowiecka 3602-532 Warszawa Catering prywatny https://party.com.pl/catering-prywatny/ Catering biznesowy https://party.com.pl/catering-biznesowy/ Catering codzienny https://party.com.pl/catering-codzienny-do-domu-warszawa/ Catering grill https://party.com.pl/catering-grill-warszawa/ Catering na chrzciny https://party.com.pl/catering-na-chrzciny-komunie-warszawa/ Catering eventowy https://party.com.pl/catering-na-imprezy-eventy-konferencje-warszawa/ Catering weselny https://party.com.pl/catering-na-wesele-warszawa/

  • Firma SUDA TRANSPORTT SPECJALISTYCZNY rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Od tamtego czasu przez ponad 30 lat nieprzerwanie działa na rynku transportowym. Liczne grono stałych zleceniodawców oraz zadowolenie klientów są potwierdzeniem, że obrana strategia działania jest właściwa. Firma działa na terenie Warszawy i całego kraju. Transportuje ładunki o ciężarze od kilkudziesięciu kilogramów do kilkunastu ton. Firma świadczy usługi m.in: relokacja maszyn transport niskopodwoziowy transport HDS wózki widłowe – wynajem Mimo wypracowanych standardów do każdej usługi firma podchodzi indywidualnie. Firma jest otwarta na nowe wyzwania i potrafi sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom. Posiada ubezpieczenie OC działalności do 5 000 000 zł. Suda Transportt ul. Księcia Witolda 18 A04-492 WARSZAWAPOLSKA https://www.suda.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *