Sadyba żegna lato turniejem tenisowym dla rodzin

Sadyba żegna lato turniejem tenisowym dla rodzin

Nawet 40 osób może zagrać w deblowym turnieju tenisa, który odbędzie się na Sadybie w tę sobotę. Dzięki imponującej liście partnerów i sponsorów impreza sportowa ma szansę być zapamiętana jako duże wydarzenie towarzyskie.

– Do piątku rano zgłosiło się już 16 par, czyli 32 zawodników. Maksymalnie możemy pomieścić 20 par, czyli 40 osób – informuje Aleksandra Karkowska z Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba, współorganizatora imprezy. – Termin na zgłoszenia przedłużyliśmy do końca dnia, w piątek – zaznacza Jacek Raczyński z TKKF WARS, drugiego współorganizatora.

To już czwarta edycja turnieju, choć pierwsza organizowana samodzielnie, poza lokalnym festiwalem Otwarte Ogrody na Sadybie.  Tym razem rywalizacja obejmie pary – w deblu i mikście konkurować będą osoby w różnym wieku. Najmłodszy zgłoszony zawodnik ma 10 lat.

Turniej wydaje się pretekstem do spotkania się sąsiadów z zabytkowego osiedla. Świadczyć może o tym długa lista lokalnych sponsorów, którzy wsparli zarówno imprezę sportową, jak i wspólny grill z kiełbaską, sokami, sałatkami i ciastem, który rozpocznie się w tym samym miejscu bezpośrednio po turnieju. Wśród sponsorów znaleźli się Synergy, NABO, Leclerc Ursynów, Tecnifibre, Profi-Lingua, Kukbuk, Jabłonowo oraz Carrefour Express przy Limanowskiego. 

Turniej odbędzie się w sobotę, 10 września, w godzinach 11.00-16.00 na kortach tenisowych TKKF WARS przy Zacisznej.  Po nim w godzinach 16.00-22.00 odbędzie się otwarty dla wszystkich sąsiedzki grill. Organizatorzy – Towarzystwo Miasto Ogród Sadyba i TKKF Wars – przyjmują zgłoszenia do turnieju (w parach) do końca dnia w piątek, 9 września, na adres info@klubwars.pl.


Sadyba żegna lato turniejem tenisowym dla rodzin
Aktualności Sadyba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *