Ostatni weekend Dni Wilanowa

Drodzy Mieszkańcy!

Przed nami ostatni weekend Dni Wilanowa 2020!

Podobnie, jak w poprzednie dni, teraz również nie zaznacie nudy. Już dzisiaj zapraszamy do kina samochodowego. Na parkingu na dachu Bricomana wyświetlimy amerykański melodramat muzyczny „Narodziny Gwiazdy” w reżyserii Bradleya Coopera. Start o godz. 20.00!

Na ten weekend czekali wszyscy młodzi adepci koszykówki. Treningi z Marcinem Gortatem w ramach dni Wilanowa 2020 odbędą się w hali Centrum Sportu Wilanów w sobotę oraz w niedzielę – dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

A wszystkim atrakcjom przez cały weekend towarzyszyć będzie Wege Festiwal – wystawcy z szeroką gamą wege produktów.

W sobotę wszystkie dzieciaki zapraszamy na przedstawienie teatralne „Lato zostań dłużej”, koncert Chóru dziecięcego Artos oraz niepowtarzalną okazję, aby wykonać husarskie skrzydła!

Za to w niedzielne popołudnie odbędzie się pokaz magiczny. A wszystko na scenie Royal Wilanów.

Tych, którzy cenią sobie klasyczne dźwięki z pewnością zainteresuje recital fortepianowy Aleksandra Dębicza, który odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie – w sobotę 12 września.

Tego samego dnia wieczorem prawdziwa gratka dla fanów jazzowego brzmienia – czyli koncert Anny Marii Jopek z zespołem, który rozpocznie się o godz. 19.00 na scenie Royal Wilanów!

A już w niedzielę, na pożegnanie Dni Wilanowa 2020, spotkanie z Katarzyną Pakosińską i zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest obok na naszej stronie.

 Ostatni weekend Dni Wilanowa
Aktualności Wilanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *