Wilanów kulinarną stolicą Polski- TASTE MASTERS

TASTE MASTERS po raz pierwszy w Polsce!

 

Urząd Dzielnicy Wilanów jest partnerem niecodziennego wydarzenia zorganizowanego przez Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska oraz  Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. W weekend 11-12 maja Wilanów stanie się kulinarną stolicą Polski! Wzorem zainicjowanego przez Austriaków wydarzenia, cieszącego się niezwykłym uznaniem i popularnością wśród wiedeńskich foodies, organizatorzy chcą zaprezentować polskim smakoszom 50 spośród najciekawszych szefów kuchni w Polsce. Poniżej szczegóły tej niezwykłej imprezy:

 

TASTE MASTERS – SPRÓBUJ DAŃ 50 RESTAURACJI W JEDEN WEEKEND

2 dni – po 25 dań dziennie – degustacje znakomitych win i piw – warsztaty smaku

Wśród gotujących szefów takie gwiazdy jak legendarny Kurt Scheller, Robert Sowa, zwycięzca Top Chefa Martin Gimenez Castro, zwyciężczynie Masterchefa Beata Śniechowska i Magdalena Nowaczewska, bohaterowie noża i ekranu Andrzej Polan, David Gaboriaud, Aleksander Baron, Adam Chrząstowski a także wielu innych wyśmienitych szefów. Każdy z nich przygotuje dla Was jedno ze swoich ulubionych dań! A wszystko w atmosferze wysmakowanego pikniku w pięknej Villi Intrata i przyległym zabytkowym parku.

Jesteś w stanie tyle zjeść?

Bilet upoważnia do degustacji wszystkich dań, próbowania wszystkich win i piw oraz udziału w warsztatach smaku.  Każdego dnia swoje dania zaprezentuje 25 szefów –  12 w pierwszej połowie dnia i kolejnych 13 południu. Startujemy o 10.00 i wydajemy ostatnie dania o 19.00.

Do zobaczenia przy stole w Villa Intrata!

Bilety są dostępne do nabycia na stronie: www.ticketmaster.pl/event/11855 Wilanów kulinarną stolicą Polski- TASTE MASTERS
Aktualności Wilanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *