Szczegółowa Inwentaryzacja Źródeł Ogrzewania na terenie Pruszkowa

W związku z prowadzaną przez Gminę Miasto Pruszków Szczegółową Inwentaryzacją Źródeł Ogrzewania na terenie Pruszkowa informujemy, że od 24.07.2020 od 14.08.2020 r.  będą przeprowadzane ankiety z mieszkańcami dotyczące sposobów ogrzewania budynków przez pracowników firmy Atmoterm S.A na Żbikowie, Bąkach, Tworkach i Malichach.

Każdy z ankieterów posiada identyfikator z indywidualnym numerem ID oraz upoważnienie od Prezydenta Miasta Pruszkowa.
Autentyczność osób przeprowadzających ankiety można potwierdzić w Wydziale Ochrony Środowiska pod numerem telefonu 22 735 87 89 lub w Straży Miejskiej pod numerem 22 758 66 49.
Ankietę można wypełnić również online, a w przypadku pytań odnośnie jej wypełniania prosimy o kontakt z konsultantami Atmoterm S.A. pod numerami telefonów: 532 456 927 lub 784 439 633 w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.
Poznanie sposobów ogrzewania budynków na terenie Miasta pozwoli na wprowadzenie programów dofinansowań polegających na zastąpieniu pieców starej generacji, piecami o wyższej sprawności wytwarzania ciepła w celu zmniejszenia emisji szkodliwych pyłów do atmosfery pochodzących głównie z pieców opalanych węglem, a co za tym idzie poprawę jakości powietrza i życia mieszkańców.

Serdecznie zachęcamy do współpracy i wypełnienia ankiet. Wśród właścicieli domów jednorodzinnych, które wzięły udział w badaniu, po zakończeniu inwentaryzacji rozlosowane zostanie 250 darmowych przeglądów technicznych przewodów kominowych.

„Przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Miasto Pruszków” realizowane jest przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza Mazowsze 2020”.

Artykuł Szczegółowa Inwentaryzacja Źródeł Ogrzewania na terenie Pruszkowa pochodzi z serwisu Pruszków.Szczegółowa Inwentaryzacja Źródeł Ogrzewania na terenie Pruszkowa
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *