Rajd Barbórka już dziś. Sprawdź trasę rajdu. Przygotuj się na zmiany w organizacji ruchu

Dla fanów motorsportu w Pruszkowie szykuje się wieczór atrakcji. Legendarny już rajd Barbórka po raz pierwszy zawita poza granice Warszawy. Dzięki temu ta kultowa impreza dotrze do jeszcze większej liczby rajdowych fanów – uzasadniają organizatorzy.

Dwudniowe zmagania największych tuzów motorsportu rozpoczną się 3 grudnia startem honorowym zlokalizowanym tuż przy dworcu kolejowym w Pruszkowie. Warto zaznaczyć, że jeszcze przed startem będzie można zobaczyć strefę przedstartową na terenie „Znicza” przy ul. Bohaterów Warszawy.

UTRUDNIENIA

Zmagania rajdowców wymagają jednak zamknięcia kilku ważnych ulic. Od godziny 15:00 zamknięte będą dla ruchu ul. Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego, tunel w ul. Działkowej, Południowa i Bryły. Według zapewnień organizatora zamknięcie nie potrwa dłużej niż do godziny 23:30. Na ulicach miasta pojawiły się znaki informujące o zmianie organizacji ruchu. Ale start honorowy to nie wszystko.

W Pruszkowie zlokalizowane zostanie miasteczko rajdowe oraz jeden z odcinków specjalnych. Gdzie zatem szukać rajdowców? Oto harmonogram:

MIASTECZKO RAJDOWE PRUSZKÓW
Miasteczko rajdowe w Pruszkowie otwiera swoje bramy w piątkowe popołudnie, już o godzinie 15:00. To miejsce, w którym załogi przygotowujące się do startu w pierwszym odcinku Barbórki mogą zaparkować lawety, ustawić samochody i… chwilę odpocząć. Miasteczko nie jest strefą serwisową, a przestrzenią, w której załogi w spokoju i komfortowych warunkach poczynią ostatnie przygotowania. Miasteczko, mieszczące się na terenie Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków, będzie otwarte dla kibiców.
Lokalizacja: Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
Data: 3 grudnia, od 15:00
Rodzaj aktywności: miasteczko przedrajdowe, przygotowania do startu
Wejście: bezpłatne

CEREMONIA STARTU PRUSZKÓW
Ceremonia startu honorowego rozpocznie się o godzinie 18:00 w piątek, 3 grudnia. Przez rampę najpierw przejedzie czołówka listy startowej w odwróconej kolejności, a następnie wszystkie pozostałe załogi. Rampa stanie w okolicach odrestaurowanego dworca kolejowego w Pruszkowie, przy ulicy Henryka Sienkiewicza.
Ceremonia startu to okazja, aby dowiedzieć się nieco więcej o startujących załogach, a także o samym rajdzie i jego tegorocznej charakterystyce.
Lokalizacja: Henryka Sienkiewicza, dworzec PKP, Pruszków
Data: 3 grudnia, 18:00
Rodzaj aktywności: start honorowy
Wejście: bezpłatne

OS SZNAJDER BATTERIEN PRUSZKÓW


Pierwszy odcinek specjalny Rajdu Barbórka w sezonie 2021 odbędzie się w piątek. To nowość zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Piątkowa dawka emocji na pewno zagrzeje do jeszcze bardziej intensywnego kibicowania w sobotę, aż do ostatnich metrów Kryterium Asów na Karowej.
Odcinek w Pruszkowie rozpocznie się o godzinie 18:15, a więc zaledwie kilkanaście minut po tym, jak pierwsze samochody zjadą z rampy startu honorowego.
OS SZNAJDER Batterien Pruszków poprowadzi przez miasto oraz fragmentem parkingu piętrowego Galerii Handlowej Nowa Stacja. Samochody wjadą ślimakiem na najwyższy poziom, gdzie po pokonaniu technicznego fragmentu trasy zjadą na ulice Pruszkowa i ulicami Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego, Działkową, Południową i Bryły skierują się w stronę mety. Meta OS1 stanie na wysokości siedziby Miejskiego Zakładu Oczyszczania.
Lokalizacja: Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego, Działkowa, Południowa, Bryły, Galeria Handlowa Nowa Stacja
Data: 3 grudnia, 18:15
Rodzaj aktywności: odcinek specjalny Rajdu Barbórka
Wejście: bezpłatne

 

Artykuł Rajd Barbórka już dziś. Sprawdź trasę rajdu. Przygotuj się na zmiany w organizacji ruchu pochodzi z serwisu WPR24.pl.Rajd Barbórka już dziś. Sprawdź trasę rajdu. Przygotuj się na zmiany w organizacji ruchu
Aktualności Pruszków

Firmy z Warszawy

  • Niepubliczne przedszkole w Warszawie (Włochy, Ursus) jest prywatną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy, realizującą nową Podstawę Programową określoną przez MEN. Przedszkole znajduje się w pobliżu dzielnic Włochy i Ursus. Prywatne przedszkole w Warszawie PICCOLO to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuje się ono bezpiecznie, z radością poznaje świat i zawiera pierwsze przyjaźnie. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 7:00-18:00. Przedszkole Piccolo znajduje się w Warszawie dzielnice Włochy, Ursus https://www.piccolo.waw.pl/ Przedszkole zapewnia: Profesjonalną kadrę pedagogiczną pełną troski i oddania, która w szczególności dba o to aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpiecznie i radośnie. Kadra pedagogiczna ciągle doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza. Rodzice są sprzymierzeńcami i sojusznikami w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego. Codziennie 4 posiłki : smaczne, urozmaicone i świeże. Bogatą ofertę zajęć Realizację nowatorskich metod wychowawczo-dydaktycznych Opiekę specjalistów (logopeda, psycholog) Codzienne wyjście na świeże powietrze – hartowanie młodych organizmów Organizowanie imprez okolicznościowych (Dzień pieczonego ziemniaka, pasowanie na przedszkolaka, urodziny, itp.) Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat do 6 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.. Przedszkole dla dzieci z autyzmem https://www.piccolo.waw.pl/przedszkole-dla-dzieci-niepelnosprawnych

  • Nasza firma DDD oferuje pełny zakres usług związanych z zabezpieczeniem obiektów przed szkodnikami, dezynfekcją i deratyzacją. Chronimy obiekty przed gryzoniami, owadami latającymi i biegającymi oraz szkodnikami magazynowymi. Wykonujemy zabezpieczenia przed gniazdowaniem i bytowaniem ptaków oraz zabiegi dezynfekcji. Wpływ drobnoustrojów, insektów oraz gryzoni żyjących w naszym otoczeniu może być szkodliwy dla zdrowia i być przyczyną wielu chorób i schorzeń. Szkodniki oddziałują negatywnie na organizm człowieka powodując wiele zaburzeń. Często drobnoustroje mogą być przyczyną zatruć, dolegliwości oraz niebezpiecznych alergii, a w wielu sytuacjach mogą stać się zarzewiem epidemii. W związku z tym obecność insektów i gryzoni może spowodować ciężkie schorzenia. Szczury i myszy przenoszą liczne bakterie i inne szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Dlatego tak ważne jest profesjonalne zwalczanie szkodników mogących zagrozić zdrowiu ludzi. Nasi specjaliści zajmują się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. DDD Usługi kierujemy głównie do dużych klientów biznesowych. Dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja dotyczy w różnym stopniu dużych przedsiębiorstw produkujących i przetwarzających żywność. Z usług DDD korzystają magazyny produktów spożywczych, zakłady przemysłowe, spółdzielnie mieszkaniowe i zarządcy nieruchomości, przedsiębiorcy, którzy prowadzą małe restauracje, bary, stołówki. W naszej ofercie znajdują się m.in: Ozonowanie pomieszczeń https://dalmyt.com.pl/ozonowanie-pomieszczen/ Fumigacja gazowanie https://dalmyt.com.pl/fumigacja-gazowanie/ Dezynsekcja https://dalmyt.com.pl/dezynsekcja/ Dezodoryzacja https://dalmyt.com.pl/dezodoryzacja/ Deratyzacja https://dalmyt.com.pl/deratyzacja/ Zamów usługi DDD tutaj https://dalmyt.com.pl/uslugi-ddd/

  • Historia naszej firmy sięga roku 1992. Pojawiliśmy się wówczas na rynku jako pierwsza profesjonalna firma cateringowa w Polsce. Pomimo dynamicznie zmieniających się standardów oraz prężnie działającej konkurencji, pozostaliśmy jednym z kluczowych liderów branży cateringowej. Od początku działania firmy, naszym celem jest przygotowywanie doskonałych potraw oraz tworzenie niezapomnianych przyjęć. Pomagają nam w tym wykwalifikowani kucharze, profesjonalni kelnerzy oraz kompetentni pracownicy biura. Czuwając nad najwyższą jakością potraw, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Gwarantowana świeżość, pewne pochodzenie produktów oraz kunszt przygotowania pozwalają osiągnąć nam wyśmienity smak oraz nowatorski wygląd serwowanych potraw. To wszystko sprawia, że tworzymy prawdopodobnie najlepszy catering w Warszawie. Catering Warszawa https://party.com.pl/Agencja Cateringowa Party Sp.z o.o. ul.Rakowiecka 3602-532 Warszawa Catering prywatny https://party.com.pl/catering-prywatny/ Catering biznesowy https://party.com.pl/catering-biznesowy/ Catering codzienny https://party.com.pl/catering-codzienny-do-domu-warszawa/ Catering grill https://party.com.pl/catering-grill-warszawa/ Catering na chrzciny https://party.com.pl/catering-na-chrzciny-komunie-warszawa/ Catering eventowy https://party.com.pl/catering-na-imprezy-eventy-konferencje-warszawa/ Catering weselny https://party.com.pl/catering-na-wesele-warszawa/

  • Firma SUDA TRANSPORTT SPECJALISTYCZNY rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Od tamtego czasu przez ponad 30 lat nieprzerwanie działa na rynku transportowym. Liczne grono stałych zleceniodawców oraz zadowolenie klientów są potwierdzeniem, że obrana strategia działania jest właściwa. Firma działa na terenie Warszawy i całego kraju. Transportuje ładunki o ciężarze od kilkudziesięciu kilogramów do kilkunastu ton. Firma świadczy usługi m.in: relokacja maszyn transport niskopodwoziowy transport HDS wózki widłowe – wynajem Mimo wypracowanych standardów do każdej usługi firma podchodzi indywidualnie. Firma jest otwarta na nowe wyzwania i potrafi sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom. Posiada ubezpieczenie OC działalności do 5 000 000 zł. Suda Transportt ul. Księcia Witolda 18 A04-492 WARSZAWAPOLSKA https://www.suda.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *