Warsztaty w Wege Parku w Wilanowie

Plakat, zdjęcia pszczół zbierających nektar oraz na plastrze miodu. Napisy, Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Ludwik Rakowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Hubert Królak, WEGE PARK, Rodzinne warsztaty, 2.10.2021, godz. 11-13, Pszczelarstwo. Pszczoła miodna w trudnych czasach, O życiu pszczelej rodziny, Ul - największe lotnisko na świecie, Pracowite życie królowej, przejmowanie "władzy", O produktach pszczelich: miód, pyłek, pierzga, wosk i propolis, Czy mogę założyć pasiekę?, czyli jak wygląda codzienna praca pszczelarza, Prowadzący, Tomasz Domański, Pasieka, Miody Domańskich, Jak nas znaleźć, dojście od ul. Hlonda po betonowych płytach ułożonych wzdłuż rowu, Na wydarzenie obowiązują zapisy:  wilanow.wos@um.warszawa.plChcecie dowiedzieć się ciekawostek o pszczole miodnej? A może macie ochotę założyć własną pasiekę a nie wiedzie od czego zacząć? Zapraszamy Was na kolejne warsztaty rodzinne w Wege Parku w Wilanowie.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • dorośli
  • młodzież
  • dzieci w wieku 10+ z opiekunem

GDZIE I KIEDY?

Warsztaty odbędą się w sobotę 2 października 2021 r. na terenie Wege Parku (dojazd od ul. Hlonda po betonowych płytach) w godzinach 11:00 – 13:00.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: wilanow.wos@um.warszawa.pl w terminie: do 1.10.2021 r. (piątek) lub do wyczerpania miejsc.

Organizator prześle maila zwrotnego do każdej osoby zgłaszającej się na warsztat w celu potwierdzenia dostępności miejsc i poinformuje, czy została ona wpisana na listę uczestników.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz zawrzeć Klauzulę Informacyjną (treść klauzuli w wydarzeniu).

Link do wydarzenia „Pszczoła miodna w trudnych czasach” warsztaty w Wege Parku” – tu: https://www.facebook.com/events/229160952603285/?ref=newsfeedWarsztaty w Wege Parku w Wilanowie
Aktualności Wilanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *