Zapraszamy na konsultacje społeczne w sprawie linii kolejowej dla CPK

Konsultacje społeczne są niezbędnym elementem studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego dla projektu pn.: „Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Niciarniana bez odcinka w obrębie Węzła kolejowego CPK”. Dokument jest opracowywany przez firmę IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. na zlecenie CPK.

W ramach opracowania ww. dokumentu Wykonawca analizuje uwarunkowania występujące w ciągu trasowanych wariantów linii kolejowej. W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych spółka CPK zwraca się do Państwa jako mieszkańców Gminy Pruszków, na której terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja, z szeregiem pytań dotyczących realizowanego Projektu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Miasto Pruszków na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 29.09.2021 (środa) godzina 9:00 – w Pruszkowie „Przystanek Pruszków”, ul. Sienkiewicza 2.

Artykuł Zapraszamy na konsultacje społeczne w sprawie linii kolejowej dla CPK pochodzi z serwisu Pruszków.Zapraszamy na konsultacje społeczne w sprawie linii kolejowej dla CPK
Aktualności Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *